WNM Yazılım Limited Şirketi

Onaylanmış Profil
İş İlanları - 0

Firma Hakkında

WNM Yazılım Ltd. Şti, WordPress alanında uzmanlaşmış ve bu alanda tecrübeye sahip, özgün tasarımlar geliştiren bir wordpres ajansıdır.

Pek çok şirket için yeni bir web sitesi tasarlatmak sıkıntılı bir süreçtir. Kiminle çalışacağına karar verememek, arada anlaşılmaz farklar olan teklifleri değerlendirebilmek, yarıyolda bırakılma kaygısı, sonradan ortaya çıkan ilave ücretler ve elbette dünya kadar para verip sonunda hayal kırıklığına uğrama endişesi bu süreci daha da zorlaştırır.

Müşterilerimizin zaman zaman bizimle de paylaştıkları bu olumsuz deneyimlerini ve kaygılarını çok iyi anlıyoruz. Sonuçta hiç kimse ödediği parayla mağdur olmayı hak etmiyor. İyi haber şu ki, WNM Yazılım Ajansında müşterilerimize bu kaygıları yaşatmamak ve sorunsuz bir hizmet deneyimi sağlamak için “Şeffaf Yönetim – Mutlu Müşteri” adını verdiğimiz bir hizmet modeli uyguluyoruz.
Nedir bu hizmet modeli?
Bütçelendirme aşamasından web sitesinin tasarlanıp yayınlanmasına kadar geçen tüm süreçte şeffaf bir yönetim sistemi uyguluyor, hizmet süreci başladıktan sonra sürpriz ücretler çıkarmıyor, müşterilerimizi düzenli aralıklarla süreç hakkında bilgilendiriyor ve ihtiyaç duyduklarında gerek müşteri temsilcileri gerekse de teknik destek ekibiyle kolayca iletişime geçebilmelerini sağlıyoruz.

Böylelikle hem çalışmalar planan bütçe ve zamanlamaya sadık olarak tamamlanıyor hem de müşterilerimiz sonunda hayal kırıklığına uğramadıkları, sorunsuz bir hizmet deneyiminin ve şirketlerini en iyi şekilde temsil eden bir web sitesine sahip olmanın mutluluğunu yaşıyor. 10 yıldır aldığımız 100’ün üzerinde 5 yıldızlı Google yorumu, bizim için müşterilerimizi mutlu etme çabamızın en büyük ödülü.

Eğer siz de bütçenizi aşmayan, başınızı ağrıtmayan bir web tasarım hizmetinden yararlanmak ve şirketinizi en iyi şekilde temsil eden bir web sitesine sahip olmak isterseniz hemen web sitemizden ücretsiz ön görüşme randevusu alın. Sizi dinleyelim ve size ihtiyaçlarınıza uygun bir bütçe ve hizmet planı sunalım.

Video