Özne Dijital Reklam Ajansı

İş İlanları - 0

Firma Hakkında

2012 yılında 3 ortak olarak yola çıkmış olan Özne Medya İzmir’in piyasa koşullarına uyum sağlayarak ayakta kalmayı başarmış ve genç olmaları nedeniyle her zaman 1 adım önde olmayı sağlamışlardır.

İşe başladığı ilk günden beri titiz çalışarak daha fazla müşteriye ulaşacağının bilincinde olan Özne, şuanda 300’ü aşkın firmaya web tasarım ve kurumsal kimlik çalışmalarında hizmet vermektedir. Her geçen gün son teknoloji yazılımlar kullanarak müşterilerinin de rakiplerinden 1 adım önde olmalarını sağlamıştır.

2013 yılında gelen talepler üzerine baskılı işlere de başlayarak portföyüne yeni bir ürün gamını da eklemiştir. Katalog, Broşür, Kartvizit, Promosyon Ürünleri gibi ürünlerin grafiksel ve baskısal işlerinde çözümünü sağlamıştır.

2014 yılında E-ticaret sitelerinin birbiriyle rekabetini görerek İzmir’de Seo üzerine birçok firmaya google sıralamalarında üst sıralarda yer alması için destek vermiştir.

Seo konusunda hizmet verdiği firmaların kullanmış oldukları altyapı eksikliklerini görerek E-ticaret sektöründeki açığı kapatmak için 2015 yılı başlarında kendi markası Vos Medya E-ticaret Paketleri ile ürün yelpazesini genişletmeyi başarmıştır.

2020 yılına kadar ismini duyurmuş bir çok firmaya doğru hizmet vermeyi başaran 3 Genç Başarının Çalışarak Geldiğine inandığı için farklı olmayı her daim benimsemiştir.

Kurumsallık için web sitesi, Satış yapmak için E-Ticaret, Satışları arttırmak için SEO, Marka Değerinizi arttırmak için Kurumsal Kimlik çalışması yaptırabileceğiniz bir firma arıyorsanız, tüm bilgimizle size bu sektörde yol göstermek ve beraber ilerlemek için hazırız ve çok istekliyiz.

BAŞARININ ÇALIŞARAK GELECEĞİNE İNANDIĞIMIZ İÇİN ÇOK FARKLIYIZ…