Netport Digital Agency

İş İlanları - 0

Firma Hakkında

Genç, dinamik ve alanında uzman ekibimizle 17 yıllık tecrübemizi birleştiriyor ve profesyonel altyapımızı kullanarak sizlere dijital platformlarda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunuyoruz.

 

2002 yılından bugüne markanızın konumlandırmasını yapıyor, 21. yüzyılın getirilerinden olan dijital kimlik yaratım sürecini sizinle birlikte ilerleyerek tamamlıyoruz. SEO uyumlu içerik üretimi, web site yazılım ve tasarımısosyal medya yönetimi, sosyal medya ve Google reklamlarını 17 yıllık deneyimimizle çözüm ortaklarımız için en doğru şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

SEO uyumlu web site tasarımı ve içerik üretimiyle markanızın aramalarda üst sıralarda görünmesini sağlıyor, doğru stratejiyle ilerleyerek hem marka bilinirliğinizi hem de akış trafiğinizi en üst seviyelere çıkarıyoruz. Markanızın dijital mecralarda elçisi oluyor, sosyal medya hesaplarınız üzerinden yönetim, strateji ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

 

Netport Dijital olarak ne istediğinizi anlıyor, markanız için online PR çalışması yapıyor ve yönlendirmelerinizle sizlere yepyeni bir tasarım ve içerik dili oluşturuyoruz. Instagram, Facebook, YouTube reklamlarınızı yayımlıyor, reklamlarınızın içeriğinden tasarımına, doğru hedef kitleyi bulmaktan bütçe kullanımına kadar her süreci en iyi ve en doğru şekilde yönetiyoruz.

 

Özel web tabanlı yazılım projeleri üretiyor, İYTE-TeknoPark’ta bulunan AR-GE ofisimizde projenizi Netport Bilişim uzmanlığı ile hayata geçiriyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren projeniz ile ilgili tüm detayları sizden alıyor, sonuç olarak ise “hatasız” projeyi ortaya çıkartıyoruz. Web siteleri için geliştirmiş olduğumuz “İçerik Yönetim Sistemi”nin kurulumunu gerçekleştiriyor, çözüm ortaklarımızın web sitelerinin ihtiyaçlarına göre yeni modüller geliştiriyoruz.

 

Sosyal medya yönetiminde içeriklerimizi ve görsellerimizi önceden oluşturup beğeninize sunuyor, dilediğiniz takdirde sizlere almak istediğiniz hizmet üzerinden bir strateji sunumu hazırlıyor, web site yazılım hizmeti veriyor ve SEO uyumlu içerikler hazırlayarak markanızı rakiplerinin önüne geçiriyoruz. Markanızı yazılı, görsel ve sosyal medyada hedef kitlenizle buluşturuyor, onlarla doğrudan bağ kurmanızı sağlıyor, bu bağı, birlikte çalıştığımız süreç içerisinde sürekli güçlendiriyoruz. Etkinlik pazarlaması ile çevrim içinde oluşturduğumuz etkileşimi çevrimdışına da taşıyoruz.